[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forum » Diskusijas » Stunts » Iesācējiem
Iesācējiem
raivers2Дата: Ceturtdiena, 2009-09-10, 11:33 PM | Zina # 1
Majors
Grupa: Adminestrātori
Zinas: 22
Apbalvojumi: 0
Reputacija: 0
Status: Offline
Stunts Sēžot: Uzgrieziet mocim apgriezienus tā lai viņš jums neslāptu, tad pirmajā ātrumā braucot apsēdieties uz krēsla aizmugurējo daļu un mēģiniet moci raut uz aizmugurējo riepu (ratā) tik esat uzmanīgi lai nepārrautu, tas nebūs viegli jo mocim trūks apgriezienu bet jums ir jāsaprot cik augstu jūs varat celt moci lai viņš nepāraujās. Kad būsiet sapratis mēģiniet ar otro ātrumu, drusku iedzenieties un tad vienlaicīgi uzraujiet drusku priekšu un dodiet gāzi, būs pagrūti uzcelt, bet pēc pāris reizēm sanāks. Otrajā ātrumā mocis nerausies pāri tik asi kā ar pirmo bet kad sapratīsiet leņķi kurā mocis nekrīt uzreiz atpakaļ mēģiniet braukt raustot gāzi tad jums sanāks nobraukt garāku distanci. Veiksmi treniņos bye
Прикрепления: 1941464.jpg (106.1 Kb)


Stunt BoY
 
raivers2Дата: Sestdiena, 2009-10-31, 11:56 PM | Zina # 2
Majors
Grupa: Adminestrātori
Zinas: 22
Apbalvojumi: 0
Reputacija: 0
Status: Offline
Stunts Stāvot: Uzgrieziet mocim apgriezienus tā lai viņš jums neslāptu, tad pirmajā ātrumā braucot vienu kāju atstājiet uz ķepiņas bet otru uzlieciet uz papildus ķepiņu un mēģiniet moci raut uz aizmugurējo riepu (ratā) tik esat uzmanīgi lai nepārrautu, tas nebūs viegli jo mocim trūks apgriezienu bet jums ir jāsaprot cik augstu jūs varat celt moci lai viņš nepāraujās, vēl var rausīt gāzi tad sanāk nobraukt garāku distanci. Kad būsiet sapratis mēģiniet ar otro ātrumu, drusku iedzenieties un tad vienlaicīgi uzraujiet drusku priekšu un dodiet gāzi, būs pagrūti uzcelt, bet pēc pāris reizēm sanāks. Otrajā ātrumā mocis nerausies pāri tik asi kā ar pirmo bet kad sapratīsiet leņķi kurā mocis nekrīt uzreiz atpakaļ mēģiniet braukt raustot gāzi tad jums sanāks nobraukt garāku distanci. Labāk labo kāju atstāt uz oriģin. ķepiņas lai varētu piebremzēt ja mocis sāk pārrauties. Veiksmi treniņos! bye
Прикрепления: 7248099.jpg (194.0 Kb)


Stunt BoY
 
raivers2Дата: Svētdiena, 2009-11-01, 0:00 AM | Zina # 3
Majors
Grupa: Adminestrātori
Zinas: 22
Apbalvojumi: 0
Reputacija: 0
Status: Offline
Stunts stāvot: Visu daram kā iepriekšējā reizē tikai tagad abas kājas uz papildus ķepiņām, šis triks būs krūtāk izpildāms jo mocis nebūti tik stabils.
Прикрепления: 8525583.jpg (208.3 Kb)


Stunt BoY
 
pitpro123Дата: Pirmdiena, 2010-08-30, 11:38 PM | Zina # 4
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Zinas: 1
Apbalvojumi: 0
Reputacija: 0
Status: Offline
Sveiki es esmu nesen nopircis lifanu un jau ar rataa raušanas treniņiem nodarbojos ilgi un dikti bet man nekādi nesanāk paraut nu man pilniibā neraujas esmu jau sapratis kaa jaabrauc raustot gaazi bet es nevaru uzcelt tik augstu kad vareetu saakt raustiit. dažreiz es uzrauju augstu tad kad apstaajos ielieko 2 robaa apseežos uz aizmuguri sagaazeeju un strauji laižu sajuugu tad es tiešaam augstu uzrauju bet man bail saakt raustiit gaazi un man sagriiļojas mocis.
 
raivers2Дата: Piektdiena, 2010-09-03, 11:56 PM | Zina # 5
Majors
Grupa: Adminestrātori
Zinas: 22
Apbalvojumi: 0
Reputacija: 0
Status: Offline
Quote (pitpro123)
Sveiki es esmu nesen nopircis lifanu un jau ar rataa raušanas treniņiem nodarbojos ilgi un dikti bet man nekādi nesanāk paraut nu man pilniibā neraujas esmu jau sapratis kaa jaabrauc raustot gaazi bet es nevaru uzcelt tik augstu kad vareetu saakt raustiit. dažreiz es uzrauju augstu tad kad apstaajos ielieko 2 robaa apseežos uz aizmuguri sagaazeeju un strauji laižu sajuugu tad es tiešaam augstu uzrauju bet man bail saakt raustiit gaazi un man sagriiļojas mocis.

Sveiks, te ir tā lieta ka ir jāpārvar bailes, no vietas otrajā raut nau tas pareizākais, tas ir jādara braucot otrajā ātruma apsēdies uz beņķa aizmugurējo daļu un tad vienlaicīgi uzdodot gāzi uzrau stūri uz sevi, un galvenais turi kāju uz bremzes lai to varētu nospiest kad mocis sāk pa daudz celties. kad esi moci uzrāvis centies noturēt tādā leņķī ka viņš pats ripo uz priekšu un tad tik strādā ar gāzi.


Stunt BoY
 
Forum » Diskusijas » Stunts » Iesācējiem
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: